گوشی موبایل آیمت imet t83

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

400,000 تومان

Give a Name
  • دو سیم کارته 3G,4G
  • رم 1گیگ
  • حافظه داخلی 16 گیگ
  • دوربین اصلی:13 مگاپیکسل
  • دوربین سلفی:5 مگاپیکسل
  • چهار هسته ای
  • صفحه نمایش 5.5 اینچ
  • محصول 2016

12ماه گارانتی شرکت آیمت

آدرس نمایندگان خدمات پس از فروش آیمت در سراسر ایران

با خرید این محصول شما 40000 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.

محصولات مرتبط

مشخصات کلی

وزن155گرم
قطع سیم کارتمیکرو
تعداد سیم کارتدو
ساختار بدنهپلاستیک

پردازنده گرافیکی

پردازنده گرافیکی MaliT720

پردازنده

پردازنده مرکزی ۴هسته‌‌ای
فرکانس پردازنده مرکزی۱٫۳گیگاهرتز

حافظه

حافظه داخلی16 گیگ
حد اکثر ظرفیت sd خارجی128 گیگ
پشتیبانی از حافظه خارجی

صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
سایز صفحه نمایش5.5 اینچ

ارتباطات

فناوری ارتباطیwi-fi802.11b/g/n – wi-fi direct – hotspot
شبکه های ارتباطی ۲G – ۳G – ۴G
مکان یاب جغرافیاییGPRSدارد
درگاه ارتباطیEDGE: دارد
OTG: دارد
Micro 5pin: USB درگاه
جک هدفون : ۳٫۵ میلی متری صدا

دوربین

رزولوشن دوربین سلفی ۵مگا پیکسل
رزولوشن فیلم بردازی فیلم برداری با وضوح ۱۰۸۰ و سرعت ۳۰ فریم در ثانیه – فول اچ دی
رزولوشن عکس دوربین اصلی13 مگاپیکسل
فلش
فوکوس اوتوماتیک
دوربین سلفی

صدا

جک 3.5 میلی متری صدا

امکانات نرم افزاری

منوی فارسی
سیستم عاملاندروید
نسخه سیستم عامل۶٫۰
پشتیبانی زبان فارسی

سایر مشخصات

حسگرها حسگر اثر انگشت – شتاب سنج – حسگر مجاورتی – حسگر نوری
مشخصات باطرینوع باطری: Li-ion
ظرفیت باتری: ۳۰۰۰میلی آمپر ساعت
زمان مکالمه مداوم :8ساعت
زمان استندبای: ۱۸۰ساعت
باطری قابل تعویض

توضیحات

12ماه گارانتی شرکت آیمت

نقد و بررسی کاربران

مير حسن 1396-11-12
شكايت
  • باعرض سلام چهار تا موبايل ايمتT52خريديم الحمد الله اين محصول ساخت كشور خودمونه خيلي خيلي ضعيف است مخصوصا باطري كه العان دوماه است ما يك باطري نميتوانيم پيداكنيم به هرجاهم كه ميريم مي فرمايند بيندازيد بيرون چراجنس محصول كشورمان اينگونه باشد هميشه هم مقامات بالا يا رهبري ميفرمايند جنس ايراني بخريد. متشكرم از تبريز

حسین 1396-10-28
      باطری بی کیفیت
    • گوشی نسبت امکاناتش قیمت خیلی خوبی داره ولی حیف باریاش خیلی بی کیفیت هستن و باعث میشه که ارزون بودن قیمتش دیگه نصرفه چون مجبوری چن تا باطری براش بگیری من 9 ماه نشده خریدمش تا حالا دوتا باری براش خریدم قیمت هر بازری هم 35 تومن یعنی با بازری خودش میشه سه تا باطری خراب کرده باطریاش در عرض دوماه متورم میشن. خدمات پس از فروشش هم برا اونایی که تهرانی نیستن یه مصیبت دیگست به عنوان مثال دومین بار که باطری خراب شد دو ماه منتطر بودم تا از تهران باطری بفرستن یه بارم که صفحه ش خراب شد فرستادن تهران بعد یک ماه به دستم رسید. یعنی اگه این دوتا مشکلو نداشت واقعا عالی بود مخصوصا صفحه نمایشش حرف نداره ولی حیف ...

حسین 1396-10-28
        باطری بی کیفیت
      • گوشی نسبت امکاناتش قیمت خیلی خوبی داره ولی حیف باریاش خیلی بی کیفیت هستن و باعث میشه که ارزون بودن قیمتش دیگه نصرفه چون مجبوری چن تا باطری براش بگیری من 9 ماه نشده خریدمش تا حالا دوتا باری براش خریدم قیمت هر بازری هم 35 تومن یعنی با بازری خودش میشه سه تا باطری خراب کرده باطریاش در عرض دوماه متورم میشن. خدمات پس از فروشش هم برا اونایی که تهرانی نیستن یه مصیبت دیگست به عنوان مثال دومین بار که باطری خراب شد دو ماه منتطر بودم تا از تهران باطری بفرستن یه بارم که صفحه ش خراب شد فرستادن تهران بعد یک ماه به دستم رسید. یعنی اگه این دوتا مشکلو نداشت واقعا عالی بود مخصوصا صفحه نمایشش حرف نداره ولی حیف ...

حسین 1396-10-28
          باطری بی کیفیت

مرضیه 1396-10-05
            قیمت
          • چرا قیمت گوشی هارو تو سایتتون نمیزنید. یه سوالم دارم:اگه مشتری درخواست کنه وسایل جانبی رو هم همراه گوشی میفرستین؟اقای عرفان گفتند که وسایل جانبی این گوشی ها پیدا نمیشه اگه نتونیم پیدا کنیم که گوشی بدردمون نمیخوره واسه چی بخریم

بابگ 1396-08-26
              شکایت
            • خوب کار نمیکنه محصولات ای مت یه گوشی تی 83 گرفتم خود به خود موریک را استوپ میکنه

عرفان 1396-06-25
                وسایل جانبی
              • وسایل جانبیش بیدا نمیشه

علی 1396-05-05
                  آیمت تی 83
                • سلام
                  با توجه به قیمتش امکانات بالایی داره من یه دونه از گوشی ها خریدم 2 و 3 ماهی هم میشه که دارم ازش استفاده می کنم خیلی عالیه
                  اصلا یکبار هم هنگ نکرده
                  باتری خیلی قوی داری

دیحی بیست سی ا 1395-11-06
                  • مشتری گرامی تیم digi2030بسیار خرسند هست که توانسته رضایت مشتریان رو بدست بیاره
                    از خریدتان سپاسگذاریم

اسماعیل د 1395-11-06
                      ایمت بینظیره
                    • باعرض سلام وسلامت باشی خدمت تمایه عزیزانی که در فروشگاه دیجی 2030خدماتِ ویژه ای رو ارائه میکنند.من گوشی ایمت تی 83 رو از این سایت خریداری کردم و در کمترین زمان ممکن بدستم رسیدم.الان حداقل یه ماهی میشه دارم باهاش کار میکنم.و به جرئت میتونم بگم با توجه به قیمتی که داره امکاناتش بیش از این حرفا وقیمتشه
                      -اندروید قدرتمند6
                      -سنسور اثر انگشت با عملکرد باور نکردنی.
                      -صفحه نمایش پنج ونیم اینچی وباطری قدرتمندی که حرفی واسه گفتن نمیزاره
                      -مقاومتِ عالی.
                      -انتن دهی بینهایت عالیه وفورجیشم هم که بیستِ بیستِ.
                      من خیلی خیلی لذت میبرم از کار کردن با این گوشی اعجاب انگیز.وتشکر میکنم از تمامی عوامل دیجی 2030 که در سریعترین زمان ممکن به درخواستِ مشتریهاشون پاسخگو هستند.

نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.
                        1
                        دیدگاه کاربران
                        نظر خود را بنویسید
                        *
                        *