جمعه سیاه (Black Fridy)

جمعه سیاه (Black Fridy)

Black Friday یا به اصلاح جمعه ی سیاه چیست ؟

جمعه سیاهBlack Friday

Black Friday|فروشگاه اینترنتی Digi2030

در کشور آمریکا رسم عجیبی وجود دارد که آخرین روز جمعه ماه نوامبر را که بعد از روز شکر گذاری یا همان Thanksgiving Day بر گذار میشود را Black Friday مینامند.
معمولا آمریکایی ها این اعتقاد را دارند که بعد از روز شکر گذاری فصل خرید و آماده شدن به کریسمس شروع میشود و به همین دلیل در روز جمعه سیاه اکثر فروشگاه ها از جمله بوتیک ها فروشگاه های لوازم دیجیتالی و حتی سوپر مارکت ها تخفیف های چشمگیری را در کالا های خود اعمال میکنند تا تمامی خریداران بتوانند به راحتی کالا های مورد نیاز خودشان را بخرند و فروشگاه ها هم فروش زیادی داشته باشند.

اثر جمعه سیاه در جامعه
شاید برایتان عجیب باشد که چرا چنین روزی وجود دارد و چرا ما ایرانی ها هم باید از این روز بهره ببریم؟
همانطور که در بالا هم ذکر شد بدلیل افزایش فروش شرکت ها و بصرفه بودن قیمت ها برای مشتری ها در روز جمعه سیاه اکثر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های فیزیکی تخفیف های چشمگیری لحاظ میکنند تا مشتری ها هم شور اشتیاق زیادی را برای خرید محصولات با قیمت های پایین و ناب داشته باشند.

پیشنهاد Digi2030

حالا که Black Friday فرا رسیده است خانواده ی دیجی 2030 هم برای مشتریان خود برای این روز تخفیف هایی دارد که باعث خوشحالی شما خواهد شد .
تخفیف هایی تا 51% درصد برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است اجناسی هم چون : گوشی موبایل ، لوازم جانبی تلفن همراه و کامپیوتر و ...
شما عزیزان میتوانید در تاریخ 98/09/08 با مراجعه به سایت و مشاهده قیمت ها و تخفیف های جمعه ی سیاه خرید های خودتون رو ثبت کنید.
همچنین میتوانید با همراهی ما در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام از تمام تخفیف های روزانه و فروش های ویژه روزهای استثنایی باخبر شوید.
با تشکر از همراهی شما دوستان گرامی .

نظرات بازدیدکنندگان