لپ تاپ ROG Gx800

لپ تاپ ROG Gx800

معرفی

 

یکی از جدید ترین لپ تاپ های روز دنیا که احتمالا تا به حال با آن آشنا نشده اید امروز برایتان معرفی می شود

 

ROG Gx800 یکی از لپ تاپ های است که مخصوص بازی تحت دستک تاپ می باشد. این لپ تاپ دارای ویندوز 10 ، و گرافیک NVIDIA® GeForce® GTX 1080 SLI برای تصاور عالی UHD 4K ارائه شده است. یکی از ویژگی های چشم گیر این لپ تاپ خنک کننده این دستگاه می باشد که باعث خنک شدن عالی Cpu وRAM می باشد. کیبورد این دستگاه از قابلیت MechTAG (Advanced Tactile Advanced Gaming) پشتیبانی می کند، لپ تاپ دارای کلید های مکانیکی و کلید های قابل تنظیم با نور پس زمینه RGB است.

                  

تجربه حداکثر قدرت

ROG GX800 قدرتمندترین لپ تاپ بازی Windows 10 Professional در جهان است و دارای یک اسکله نوآورانه خنک کننده مایع ، جدیدترین پردازنده Intel® Core i7 ('Kaby Lake') ، NVIDIA® GeForce® GTX 1080 SLI و 660W قدرت برای سطح دسک تاپ است. این ترکیب قدرتمند، عملکرد مورد نیاز بازی واقعی UHD 4K را به شما می دهد - بنابراین شما تصاویری با کیفیت بالا و پایداری سیستم استثنایی را تجربه می کنید.

                 


پیش روی نوآوری با NVIDIA® GEFORCE® GTX 1080 SLI GRAPHICS

ROG GX800 از جدیدترین کارتهای گرافیکی NVIDIA® SLI برخوردار است تا گیم پلی نرم و ابریشمی و محیط های بازی دقیق را به شما ارائه دهد. ROG GX800 با سریعترین نرخ فریم قابل تصور و تصاویری که به کوچکترین جزئیات ارائه می شود شما را به دنیاهای مجازی گسترده ای سوق می دهد. این لپ تاپ غول واقعی بازی است که با دو آداپتور برق 330W وارد جنگ می شود و عملکردی را ارائه می دهد که سایر نوت بوک های بازی مجهز به SLI را شرمنده می کند. همه اینها باعث می شود ROG GX800 به یک سکوی بازی جذاب تبدیل شود که از سایر افراد مانند آن پیشی گرفته است. برای بیان در عرصه بازی آماده شوید.

          

در گرافیک های 3DMark 11 (Performance) و تست های Five Mark Fire Strike Ultra ، ROG GX800 مجهز به سیستم Hydro Overlocking System مجهز به 18٪ بالاتر از سایر لپ تاپ های بازی در بازار بود و حتی عملکرد بیش از سه برابر بازی های NVIDIA GTX 980 را تحویل داد لپ تاپ و از آنجا که ROG GX800 در حال حاضر کارخانه ای بیش از حد اورکلاک شده است ، فقط می تواند بهتر شود - به شما پتانسیل بی نظیر اورکلاک در خانه و عملکرد عالی در هنگام کار را می دهد.

               

ROG GX800 18 اینچی اولین لپ تاپ بازی دنیا است که گیم پلی واقعی 4K UHD را با فناوری NVIDIA G-SYNC ارائه می دهد. سیستم اورکلاک Hydro به ROG GX800 خنک کننده برتر برای بازی های واقعی 4K UHD می دهد ، بنابراین شما تصاویری واقع بینانه تر و فریم نرم تر و سریع تر را تجربه می کنید. هنگامی که با لپ تاپ های بازی دارای یک GPU واحد مقایسه می شوید ، ROG GX800 به شما امکان می دهد حتی برای انجام بازی های واقعاً همهجانبه ، حتی در تنظیمات فوق العاده ، نرخ فریم و تصاویری دقیق تر را نیز به نمایش بگذارید.

ROG GX800 با گرافیک NVIDIA® GeForce® GTX 1080 و اسکله مخصوص خنک کننده مایعات ، طراحی شده است تا بهترین تجربه های واقعیت مجازی را به شما ارائه دهد. ROG GX800 تصاویری از بازی بسیار صاف و بدون لکنت با نرخ فریم بیش از 90 فریم در ثانیه به شما می دهد. ROG GX800 با افزونه های پیشرو VR نیز از نوع افزونه و بازی سازگار است ، بنابراین می توانید از محیط های VR کاملاً غوطه ور لذت ببرید. وقت آن است که دنیاهای جدید بازی را کشف کنیم.

نظرات بازدیدکنندگان