چه انتظار هایی از ساعت هوشمند huawei watch 3 داریم

چه انتظار هایی از ساعت هوشمند huawei watch 3 داریم

  آخرین بار در اوایل سال 2017 شرکت Huawei  از ساعت هوشمند خود پرده برداری کرده بود و تا کنون خبری از نسل جدید ساعت های هوشمند Huawei  به گوش نرسیده است اما دلیل این سکوت احتمال دارد که به خاطر کار در روی نسل جدید ساعت های هوشمند باشد .

                                   

اخیرا شایعاتی مبنی بر اینکه شرکت Huawei  در حال کار کردن روی نسل جدید ساعت های هوشمند خود است ارائه شده است .
در حال حاضر سر نخ هایی مبنی بر زمان انتشار ساعت هوشمند Huawei 3 وجود ندارد ولی قطعا کنفرانس تکنولوژی IFA 2019 یکی از گزینه های خوب برای رونمایی از ساعت هوشمند جدید خود است که در اوایل ماه سپتامبردر شهر برلین پایتخت کشور آلمان برگذار خواهد شد.

حالا میرسیم به انتظار هایی که از ساعت هوشمند Huawei 3 داریم .

1-صفحه نمتیش بزرگتر

یکی از مهمترین مشکل هایی که استفاده کننده ها با ساعت ها هوشمند دارند کوچک بودن صفحه نمایش ساعت ها است .هر چقدر صفحه نمایش بزرگتر باشد بیشتر و راحت تر میتوان با ساعت تعامل داشت.
امید وار هستیم که شرکت هواوی برای دستگاه جدید خود صفحه نمایش بزرگتری را نسبت به ساعت های قبلی خود انتخاب کند تا مکان یابی و فعالیت های روزانه را به راحتی بتوانیم روی صفحه نمایش مشاهده و یا انتخاب کنیم.

         

                                                 

2-طراحی بهتری داشته باشد

اولین ساعت هوشمند Huawei  یکی از بهترین و شیکترین ساعت های هوشمند بازار در زمان عرضه بود اما در نسل های بعدی شرکت Huawei  بیشتر از طرح های اسپورت استفاده کرد که نسبت به قبل خیلی طرح های جالبی نبودند.انتظار ما از شرکت Huawei این است که مدل های شیکتری و جدیدتری را روانه بازار کند تا بتواند در این زمینه هم با Apple Watch  و Samsung Galaxy Watch   رقابت کند و مانند مدل های مختلف آن ها بتوان ساعت را با تمام لباس ها حتی لباس های مجلسی استفاده کرد.

                                 

3- کارایی بیشتر نسبت به قبل داشته باشد

اگر بخواهیم واقع بینانه به این قضیه نگاه کنیم عمر ساعت های هوشمند Huawei 2 تمام شده است . چند سالی از عرضه این ساعت ها میگذرد و از تراشه قدیمی Qualcomm Snapdragon 2100 استفاده میکند که امروزه حتی ساعت های هوشمند معمولی هم از آن استفاده نمی کنند. این ساعت ها قابل استفاده هستند ولی بهتر است که شرکت Huawei تلاش بیشتری برای افزایش عملکرد ساعت هوشمند جدید خود کند .
میتوان این بهینه سازی در عملکرد را با استفاده از Qualcomm Snap dragon 3100 انجام داد ولی هیچ خبری از استفاده کردن یا نکردن Huawei از تراشه ذکر شده در محصول جدید خود انتشار نشده است  .

                                              

4- بهینه سازی عمر باطری

منظور از بهینه سازی عملکرد ساعت فقط افزایش قدرت CPU و افزایش حافظه داخلی نیست بلکه یکی از مهمتری نکته هایی که باید رعایت شود حد الامکان عمر و حجم باطری هم باید افزایش یابد .

ساعت Huawei watch 2 توانایی نگه داری باطری تا 2 روز را با یک دفعه شارژ کردن داشت ولی مایل هستیم عمر نگه داری باطری ساعت Huawei Watch 3  حداقل یک روز افزایش یابد .

                                  

5- رنگ بندی

 رنگ های جدید تری استفاده شده باشد شاید این توقع یکم سلیقه ای باشد ولی ما انتظار داریم تا شرکت Huawei  در ساخت ساعت هوشمند جدید خود از رنگ ها و طراحی های جدیدتری استفاده کند.

شرکت Huawei  باید  در طراحی ساعت های خود پیشرفت هایی داشته باشد و از گزینه های متنوع و جسورانه در رنگ بندی استفاده کند تا موفقیت بیشتری در فروش ساعت Huawei Watch 3 نسبت به قبل داشته باشد.

نظرات بازدیدکنندگان