ساعت هوشمند Galaxy Watch R805

ساعت هوشمند Galaxy Watch R805

ساعت هوشمند

ساعت هوشمند یکی از تکنولوژی ها نه چندان جدید و البته نه چندان قدیمی است که حرف های زیادی هم برای گفتن دارد.ساعت های هوشمند شاید برای کسانی بسیار کم کاربرد و یا حتی وسیله ای بی استفاده به نظر بیایند و برای عده ای یک وسیله به شدت کاربردی و سرعت دهنده در کارهای روزمره آن ها.با این حال این وسیله نیز همانند سایر کالا های دیجیتال معایب ، مزیت ها و ویژگی های خود را دارد.حالا می خواهیم ببینیم این وسیله برای ما چه می کند؟

ساعت هوشمند و زندگی متعادل شما !

digi2030- ساعت هوشمند

ساعت هوشمند تعادل بدن و مغز ( ذهن ) با اندازه گیری وضعیت خواب و یاد آوری برای حرکت ، محاسبه کالری مصرف شده و راهنمای تمرین های تنفس و مدیتیشن برای مدیریت استرس

آیا واقعا با ساعت هوشمند چندین روز نیاز به شارژ ندارید؟

با یک شارژ میتوانید چندین روز بدون شارژ کردن استفاده کنید . قابلیت شارژ بی سیم به شما اجازه میدهد تا  بدون کاهش سرعت ، ساعت را سریع شارژ کنید

 با ساعت هوشمند گوشی تلفن خود رو کنار بذار

digi2030- ساعت هوشمند

گوشی خود را در خانه بگذارید. با Galaxy Watch  شما میتوانید آزادانه  تماس بگیرید،پیام ارسال کنید،آهنگ پخش کنید و اعلان ها را از گوشیتان دریافت کنید. حتی شما میتوانید با استفاده از Samsung pay برای خودتان خرید و یا ناهار رزرو کنید.

ساعت هوشمند برای ماندگاری ساخته شده است

digi2030- ساعت هوشمند

 ساعت هوشمند گلکسی از نظر مقاومت با درجه نظامی درجه بندی شده است  به این معنا که مقاومت بسیار بالا مقابل آب و دارای محافظ صفحه نمایش Corning Gorilla Glass DX+ است که از شکستن  صفحه نمایش در مقابل ضربات جلوگیری میکند.

در دو اندازه

ساعت هوشمند digi2030- ساعت هوشمند

در دو سایز و سه رنگ موجود می باشد. ساعت گلکسی سامسونگ با صفحه نمایش خوش استیل و بسیار واقعی (شبیه) و به سختی تشخیص داده میشود  که ساعت دیجیتالی است. بعلاوه، دارای بند های قابل تعویض هستند

هرچیز که بهش احتیاج دارید روی مچ دستتان قرار میگیرد

digi2030- ساعت هوشمند

حتی زمانی که گوشیتان قابل دسترسی نیست میتوانید  تماس بگیرید ، به تماس های دریافتی و یا پاسخ به متن های دریافتی ، اعلان ها ولیست پخش ( با استفاده ازاسپیکر و میکروفون داخل ساعت )، دسترسی پیدا کرده و جواب دهید.

پیگیر تر از همیشه

گلکسی واتچ به صورت اتوماتیک فعالیت های ورزشی ، ضربان قلب و هنگامی که فعالیتتان را تغییر میدهید تشخیص و کنترل میکند.

خلاصه روزانه یا خلاصه فعالیت های روزانه

digi2030- ساعت هوشمند

به محض اینکه از خواب بیدار میشوید میتوانید برنامه روزانه  خود را مشاهده کنید. سپس فعالیت های خود را روزانه چک کنید. و در آخر روز میتوانید تعداد قدم هایتان و برنامه فردا و آب و هوا را نیز چک کنید

 با ساعت هوشمند خود خریدتون رو انجام بدین

digi2030- ساعت هوشمند

    با قابلیت پرداخت با SAMSUNG NFC شما میتوانید با یک اشاره به مچ خود در همه جا پرداختی را انجام دهید.

اتصال هوشمندانه

digi2030- ساعت هوشمند

تمام دستگاه های هوشمند خانه تان را با ساعت مچی خود حتی اگر در خانه هم نباشید میتوانید کنترل کنید و حتی میتوانید با برنامه  SMART THINGS  به دوربین های مداربسته خانه و یا محل کارتان وصل شده و جزئیات را کنترل کنید.

سازگاری با اندروید و IOS

ساعت هوشمند - digi2030

برای تجربه ی اینترنت 4G نیاز به متصل شدن به گوشی های هوشمند اندروید سامسونگ و غیره سامسونگ هستید. تجربه اینترنت 4G در ساعت هوشمند برای گوشی های IOS  بعدا عرضه خواهد شد.

نظرات بازدیدکنندگان