• دوربینمیزو پرو 6 با دوربینی 21 مگاپیکسلی و اندازه دهانه دیافراگم f/2.2 عرضه شده است. زیر این دوربین فلاش LED 10 تایی قرار دارد و دوربین جلو هم با کیفیت 5 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. سنسور 21 مگاپیکسلی کمک می‌کند تا بتوانید در عکسی که با گوشی گرفته‌اید به‌خوبی زوم کنید و آن را ببُرید، اما متاسفانه عکس‌های گرفته‌شده چندان شارپ نیست و جزئیات زیادی در آن‌ها از دست رفته است. حتی در نور مناسب هم نویز در تصاویر مشاهده می‌شود. HDR در برخی شرایط کمک زیادی به دوربین می‌کند، اما متاسفانه عکس‌های گرفته‌شده در این حالت چندان واقعی به نظر نمی‌رسد.

در نور کم وضعیت دوربین بدتر می‌شود. جزئیات زیادی در نور کم از دست می‌رود و در کل عکس‌ها تاریک و پر از نویز است. HDR هم در این وضعیت کاری از دستش برنمی‌آید و در برخی مواقع عکس‌ها را بسیار روشن می‌کند که قابل استفاده نیست.

می‌توانید با دوربین این گوشی با کیفیت 4K فیلم‌برداری کنید، اما نبود OIS خودش را نشان می‌دهد و مشکل دوربین در فوکوس کردن روی سوژه در زمان فیلم‌برداری نیز به‌وضوح به چشم می‌خورد.

دوربین دوم هم در شرایط خوب و محیط بیرون عکس‌های قابل قبولی می‌گیرد و می‌توان برای سلفی روی آن حساب کرد، اما دقت داشته باشید که عکس‌های گرفته‌شده با دوربین دوم این گوشی هم مشکل عکس‌های گرفته‌شده با دوربین اصلی، یعنی نویز زیاد، را دارد.