چراغ مطالعه هوشمند شیائومی مدل فیلیپس2 Xiaomi Philips Eyecare مشاهده عکس بزرگتر

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی مدل فیلیپس2 Xiaomi Philips Eyecare

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

442,900 تومان

Give a Name

توضیحات کوتاه

این چراغ مطالعه  برای محافظت از چشمان شما در هنگام کار و مطالعه ساخته شده است. این محصول دارای سنسور تشخیص نور محیط است و با تاریک شدن هوا نور متناسب را تأمین می کند. قابلیت اتصال به اپلیکیشن محصولات شیائومی را دارد و می توان از طریق اپلیکین نور آنرا تنظیم کرد

با خرید این محصول شما 44290 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


محصولات مرتبط

توضیحات

چراغ مطالعه هوشمند محافظ چشم شیائومی و فیلیپس

 چراغ مطالعه هوشمند شیائومی

امروزه با گشترش علم و فناوری و ورود کامپیوتر ها و کتابهای مختلف در منازل مردم بیش از پیش به خواندن انواع مطالب روی آورده اند. نیاز اصلی چشم در هنگام خواندن نور مناسب است. در صورت عدم ووجود نور مناسب چشم علاوه بر خستگی چشم، آسیب ها نیز اجتناب ناپذیر است.

در همین راستا کمپانی شیائومی با همکاری شرکت خوش نام فیلیپس (philips) چراغ مطالعه ای کاملا حرفه ای تولید کرده اند که مانع از آسیب دیدن و خستگی چشم می شود.

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی محافظ چشم
ساعت ها مطالعه، بدون احساس خستگی چشم از مزایای این چراغ مطالعه است. این محصول دارای دو منبع نوردهی است که بر طبق استاندارد IESNA نسبت روشنایی به کنتراست آن بهینه شده است. بر همین اساس می توان گفت این چراغ منبع بسیار مناسب نور برای مطالعه و انجام کارهاست. 

این محصول در حالت زاویه 90 درجه مطابق استاندارد GB 50034-2004 راحتی را برای چشمان کاربر به ارمغان می آورد.

سنسور نور

چراغ مطالعه شیائومی با استفاده از الگوریتم کالیبراسیون نور گاما، روشنایی کاملا متناسب با وضعیت شما تأمین می نماید. برای دستیابی به چنین هدفی سنسور نور تعبیه شده در چراغ سیگنال های محیط اطراف را دریافت و پردازش می کند. برای اینکه سطح وسیعتری تحت پوشش روشنایی قرار دهد از روش پرتاب نور استفاده می کند.

این چراغ هوشمند با استفاده از سنسور نور وضعیت نور اطراف را تشخیص می دهد و زمانی که هوا رو به تاریکی می رود بطور خودکار وارد حالت هوشمند نور شب می شود. دکمه های لمسی نیز بر روی پایه لامپ قرار دارد که با لمس آنها میزان نور قابل تنظیم است.

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی حالت شبانه

 

ساختار انعطاف پذیر بدنه

بدنه چراغ بنحوی طراحی شده است که امکان تغییر زاویه تا 180 درجه در آن میسر است. تنظیم نور مناسب با وجود این قابلیت انعطاف و وجود دو منبع تأمین نور بسیار راحت است.

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی بدنه قابل انعطاف

اپلیکیشن

با استفاده از اپلیکیشن Mi Home می توانید براحتی چراغ را کنترل نمایید. این اپلیکیشن با اندروید و ios سازگار است.اپلیکیشن mi home با سایر محصولات هوشمند شیائومی نیز سازگار است. بنابراین در صورت داشتن چندین محصول هوشمند شیائومی در خانه با همین اپلیکیشن تمام آنها را تحت کنترل خود در آورید.

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی اپلیکیشن

نقد و بررسی کاربران

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*