1 - از بین محصولاتی که دارای قیمت و موجودی هستند محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

2 - پس از مشاهده تصاویر و مشخصات فنی کالا در صورت پسند "خرید کالا "را کلیک کرده ،آنرا به سبد خرید اضافه کنید و" پرداخت نهایی "را کلیک کنید.

3 -در مرحله بعد ،جهت برآورد هزیه ارسال، استان خورد را انتخاب کرده و  تیک مربوط به حامل مورد نظر را کلیک کنید. در انتها انتخاب آدرس ارسال را کلیک کرده وارد مرحله بعدی شوید.

4- در مرحله تایید هویت ،اگر قبلا  ثبت نام نکرده باشید باید در بخش" ایجادحساب کاربری "فرم ثبت نام را به دقت پرکنید (پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است) و  اگر قبلا ثبت نام کرده باشید کافیست دربخش" حساب کاربری------اینجا کلیک کنید"ایمیل و رمز عبورتان را وارد کنید.

5 -در مرحله "انتخاب آدرس ارسال کالا "یک آدرس برای تحویل انتخاب کنید . در این مرحله اگر پیامی در ارتباط با سفارش دارید میتوانید یادداشت بفرمایید. بعد دکمه "تایید اطلاعات و ادامه " را کلیک کرده وارد مرحله بعد شوید.

6- در مرحله "انتخاب شیوه حمل کالا" ،نحوه ارسال را انتخاب کنید. در این مرحله اگر مایل به کادوپیچی مرسوله تان هستید میتوانید گزینه" کادوپیچی" را انتخاب کنید و با کلیک دکمه "تایید اطلاعات و ادامه "وارد مرحله بعدی شوید.

7- در مرحله "انتخاب روش پرداخت هزینه سفارش" یکی از روشهای پرداخت را انتخاب کرده پرداخت خود را انجام دهید.

نکته : اگر رمز دوم بانکی خود را ندارد و یا به هر دلیل مایل به پرداخت بصورت آنلاین از درگاه های بانکی نیستید، گزینه پرداخت توسط فیش بانکی را انتخاب کنید  و سفارش را تایید کنید. در این مرحله شماره کارتی جهت واریز وجه سفارش برای شما به نمایش داده می شود. بعد از واریز مبلغ ، با در دست داشتن اطلاعات واریزی با واحد فروش سایت تماس گرفته پرداخت خود را تایید کنید.

8- خرید به پایان رسیده است و اکنون شما میتوانید مراحل آماده سازی و ارسال را از حساب کاربریتان پیگیری کنید.

 

شرایط 7 روز بازگشت کالا

فروشگاه اینترنتی دیجی2030 برای محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشند سرویس 7 روزه بازگشت کالا را عرضه می دارد که این سرویس از روز ارسال کالا محاسبه شده و برای حصول اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته شده است. چنانچه خریدار در هنگام ثبت سفارش پیامی مبنی بر تست کالا در واحد گارانتی دیجی2030 درج کند ، در واحد کنترل کیفی سایت تست می شود و بعد از حصول اطمینان از صحت و سلامت کالا ارسال می شود. چنانچه خریدار هنگام ثبت سفارش پیامی در رابطه با تست کالا مطرح نکند کالای خریداری شده بصورت پیش فرض پلمپ ارسال می شود و  شامل 7 روز مهلت تست نخواهد شد.
توجه داشته باشید که امکان رسیدگی به مشکلات اعلام شده توسط خریدار ، تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که کالا و کلیه متعلقات آن در شرایط و وضعیت اولیه خود باشد.

در مورد کالاهای گارانتی دار ،کلیه خدمات بر عهده شرکتهای گارانتی کننده می باشد و این فروشگاه مسئولیتی در مورد گارانتی بر عهده ندارد.
چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان 7روز فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.

نکات مهم

*کالای خریداری شده فقط به آدرس مندرج در سایت ارسال میگردد لذا فرم ثبت نام را به دقت پرکنید.

*کالای خریداری شده ظرف 72 ساعت کاری از زمان ثبت سفارش و پرداخت وجه، به آدرس خریدار ارسال میگردد. در صورتیکه کالای خریداری شده توسط مشتری به هر دلیلی در انبار سایت موجود نباشد فروشگاه اینترنتی دیجی2030 موظف است در این بازه زمانی به خریدار اطلاع دهد و مبلغ پرداختی را به حساب خریدار برگرداند.

*در صورتیکه رنگ محصول سفارش داده شده،توسط خریدار اعلام نشود یک رنگ بصورت رندوم (تصادفی ) انتخاب و ارسال میشود.

*اگر خریدار به هر دلیلی کالای خریداری شده را به دفتر سایت ارسال کند هزینه برگشت به عهده خودش خواهد بود.

*کلیه خدمات پس از فروش کالاهای دارای گارانتی برعهده شرکتهای گارانتی کننده است.

*چنانچه به هر دلیلی سایت دیجی 2030 قادر به ارسال کالای خریداری شده توسط مشتری نباشد ، موظف است طی دو روز کاری این موضوع را با مشتری در میان گذاشته و مبلغ را به حساب خریدار عودت بزند.

*همچنین چنانچه مشتری به دلایل غیر منظقی (مانند مورد پسند نبود ... ارزان تر از شما از جای دیگر پیدا کردم و ... ) کالای خریداری شده را به دفتر سایت مرجوع کند و کالا بصورت پلمپ به دست ما برسد ، شرکت 30 درصد از مبلغ کالا را کسر کرده به خریدار عودت میدهد.

*فروشگاه اینترنتی دیجی 2030 به علت نبود کالا در بازار و نوسان قیمت ارز میتواند فاکتور خرید را بصورت یک طرفه لغو کند.

*فروشگاه اینترنتی دیجی 2030 موظف است کد فعالسازی گوشی های بدون گارانتی ریجستر شده را ظرف 72 ساعت کاری به خریدار تحویل دهد و خریدار روی خط خودش فعال کند. بدیهی است عواقب عدم فعالسازی بر روی خط مصرف کننده بعد از این زمان به عهده خریدار می باشد و فروشنده هیچ مسیئولیتی در قبال کد فعالسازی نحواهد داشت.

*در مورد خرید گوشی های بدون گارانتی ریجستر شده ،ثبت به صورت مسافری انجام میگیرد و کلیه اطلاعاتی که از طرف مشتری در سامانه گمرک ثبت می گردد، به گفته خود ایشان بوده و طبق ضوابط روز گمرک دریافت می شود، لذا کلیه عواقب آن به عهده خریدار می باشد.

* تمام بسته های پستی با پست پیشتاز ارسال میشوند و در صورتیکه خریدار مایل به بیمه کردن بسته پستی خود باشد باید 0.2 درصد مبلغ فاکتور خود را به شماره کارت زیر واریز کرده اطلاع دهد.

توجه : همکاران بخش فروش و پشتیبانی آنلاین در تمام ساعات کاری آماده پاسخ گویی به تماسهای شما عزیزان هستند.