1 - از بین محصولاتی که دارای قیمت و موجودی هستند محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

2 - پس از مشاهده تصاویر و مشخصات فنی کالا در صورت پسند "خرید کالا "را کلیک کرده ،آنرا به سبد خرید اضافه کنید و" پرداخت نهایی "را کلیک کنید.

3 -در مرحله بعد ،جهت برآورد هزیه ارسال، استان خورد را انتخاب کرده و  تیک مربوط به حامل مورد نظر را کلیک کنید. در انتها انتخاب آدرس ارسال را کلیک کرده وارد مرحله بعدی شوید.

4- در مرحله تایید هویت ،اگر قبلا  ثبت نام نکرده باشید باید در بخش" ایجادحساب کاربری "فرم ثبت نام را به دقت پرکنید (پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است) و  اگر قبلا ثبت نام کرده باشید کافیست دربخش" حساب کاربری------اینجا کلیک کنید"ایمیل و رمز عبورتان را وارد کنید.

5 -در مرحله "انتخاب آدرس ارسال کالا "یک آدرس برای تحویل انتخاب کنید . در این مرحله اگر پیامی در ارتباط با سفارش دارید میتوانید یادداشت بفرمایید. بعد دکمه "تایید اطلاعات و ادامه " را کلیک کرده وارد مرحله بعد شوید.

6- در مرحله "انتخاب شیوه حمل کالا" ،نحوه ارسال را انتخاب کنید. در این مرحله اگر مایل به کادوپیچی مرسوله تان هستید میتوانید گزینه" کادوپیچی" را انتخاب کنید و با کلیک دکمه "تایید اطلاعات و ادامه "وارد مرحله بعدی شوید.

7- در مرحله "انتخاب روش پرداخت هزینه سفارش" یکی از روشهای پرداخت را انتخاب کرده پرداخت خود را انجام دهید

نکته : اگر رمز دوم بانکی خود را ندارد و یا به هر دلیل مایل به پرداخت بصورت آنلاین از درگاه های بانکی نیستید، گزینه پرداخت توسط فیش بانکی را انتخاب کنید  و سفارش را تایید کنید. در این مرحله شماره کارتی جهت واریز وجه سفارش برای شما به نمایش داده می شود. بعد از واریز مبلغ ، با در دست داشتن اطلاعات واریزی با واحد فروش سایت تماس گرفته پرداخت خود را تایید کنید.

8- خرید به پایان رسیده است و اکنون شما میتوانید مراحل آماده سازی و ارسال را از حساب کاربریتان پیگیری کنید.

 

شماره کارت جهت واریز:

6219861034313154 بانک سامان 

6037697431830774 بانک صادرات

بنام خانم نعیمه امامدوست

 

شرایط 7 روز بازگشت کالا

فروشگاه اینترنتی دیجی2030 برای محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشند سرویس 7 روزه بازگشت کالا را عرضه می دارد که این سرویس از روز ارسال کالا محاسبه شده و برای حصول اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته شده است. چنانچه خریدار در هنگام ثبت سفارش پیامی مبنی بر تست کالا در واحد گارانتی دیجی2030 درج کند ، در واحد کنترل کیفی سایت تست می شود و بعد از حصول اطمینان از صحت و اصالت کالا ارسال می شود. چنانچه خریدار هنگام ثبت سفارش اعلام کند که مایل است محصول خریداری شده آکبند و پلمپ ارسال شود شامل 7 روز مهلت تست نخواهد شد. چنانچه در این بازه زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش مورد رسیدگی قرار می گیرد.
توجه داشته باشید که امکان رسیدگی به مشکلات اعلام شده توسط خریدار ، تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که کالا و کلیه متعلقات آن در شرایط و وضعیت اولیه خود باشد.

در مورد کالاهای گارانتی دار ،کلیه خدمات بر عهده شرکتهای گارانتی کننده می باشد و این فروشگاه مسئولیتی در مورد گارانتی بر عهده ندارد.
چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان 7روز فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.

نکات مهم

کالای خریداری شده فقط به آدرس مندرج در سایت ارسال میگردد لذا فرم ثبت نام را به دقت پرکنید.

در صورتیکه رنگ محصول سفارش داده شده،توسط خریدار اعلام نشود یک رنگ بصورت رندوم (تصادفی ) انتخاب و ارسال میشود.

در صورتیکه به هر دلیلی مشتری از خرید جنس منصرف شد و به انبار سایت عودت داد، هزینه ارسال عودت به عهده خریدار می باشد.

کلیه خدمات پس از فروش کالاهای دارای گارانتی برعهده شرکتهای گارانتی کننده است.

چنانچه به هر دلیلی سایت دیجی 2030 قادر به ارسال کالای خریداری شده توسط مشتری نباشد ، موظف است طی دو روز کاری این موضوع را با مشتری در میان گذاشته و مبلغ را به حساب خریدار عودت بزند.

در مورد خرید گوشی های بدون گارانتی ثبت به صورت مسافری انجام میگیرد و کلیه اطلاعاتی که از طرف مشتری در سامانه گمرک ثبت می گردد، به گفته خود ایشان بوده و طبق ضوابط روز گمرک دریافت می شود، لذا کلیه عواقب آن به عهده خریدار می باشد.

 

توجه : همکاران بخش فروش و پشتیبانی آنلاین در تمام ساعات کاری آماده پاسخ گویی به تماسهای شما عزیزان هستند.