مجموعه digi2030 با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره محیطی امن وخریدی آسوده را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است.

برای خرید در این سایت از 3 روش زیر میتوانید استفاده کنید.

روش اول : خرید آنلاین

در این روش کاربر پس از انتخاب محصولات مورد نظر و اضافه کردن آن به سبد خرید به کمک رمز دوم کارت اعتباری عضو شتاب و از طریق پرتال بانک سامان اقدام به پرداخت مبلغ نماید. این پرداخت از طریق بانک و نه ازطریق سایت شرکت و با پروتوکل امنیتی SSL صورت میگیرد.

روش دوم: فیش بانکی

عزیزانی که مایل به خرید از روش اول بوده ولی به دلایلی نمیخواهند از پرداخت آنلاین از طریق سامانه اقدام نمایند میتوانند مبلغ مورد نظر را از طریق فیش بانکی - کارت به کارت  و یا پرداخت با موبایل بانک انجام دهند . پس از پرداخت از این روش در اولین ساعت کاری همکاران بخش فروش با خریدار محترم تماس گرفته و اقدام به تایید پرداخت شما مینماید.

روش سوم : پراخت با چک

این روش مخصوص شرکتهای تعاونی مصرف ادارات و موسسات میباشد که با مجموعه digi2030 طرف قرارداد باشند. در این حالت خریدار کالای مورد نطر را خریداری نموده و شرکت تعاونی مصرف چک آن را صادر مینماید.

توجه:

در تمام روشهای خرید ، شما میتوانید با ورود به سایت و حساب کاربری از تمام مراحل خرید تا تحویل مطلع گردید.(تایید پرداخت - آماده سازی و بسته بندی - ارسال - تحویل)

توجه :

در تمام روشهای خرید ، شما حق دارید تا 7 روز پس از تحویل کالا در صورت عدم تطابق محصول دریافتی با مشخصات محصول سفارش داده شده  اقدام به مرجوع کردن محصول و و دریافت محصول جایگزین نمایید. البته تماس با بخش فروش و هماهنگی برای مرجوع نمودن محصول ضروری است.

مدیریت مجموعه digi2030 خرید آسوده ای را برای شما آرزومند است .