بهترین پرچمدارهای ضد آب بازار گوشی‌های هوشمند در سال 2017 میلادی

  • گلکسی اس 8

شرکت سامسونگ با عرضه گلکسی اس 8 به بازار، یکی از بهترین محصولات مورد نیاز کاربران را پیش روی آن‌ها قرار داده است. این محصول از صفحه‌نمایش و طراحی خیره‌کننده بهره می‌برد و مشخصات سخت‌افزار چشمگیری هم دارد. گلکسی اس 8 از استاندارد IP68 بهره می‌برد که آن‌را در برابر نفوذ گرد و غبار و همچنین نفوذ آب تا عمق 1.5 متری برای مدت 30 دقیقه محافظت خواهد کرد. گلکسی اس 8 در حال حاضر با قیمتی از دو میلیون و دویست هزارتومان تا دو میلیون و هشتصد هزارتومان در بازار کشورمان به فروش می‌رسد.

  • الجی جی 6

هیچ شکی نیست که الجی جی 6 هم در قالب بهره‌مندی از ترکیب فلز و شیشه در بدنه و نسبت 18:9 ابعاد صفحه‌نمایش، گزینه‌ای مناسب برای کاربران به حساب می‌آید. این محصول نیز مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سطح بالایی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. این محصول هم از استاندارد IP68 بهره می‌برد. الجی جی 6 بسته به مولفه‌های مختلف با قیمتی از یک میلیون و هشتصد و پنجاه تا دو میلیون و سیصد و پنجاه هزارتومان به فروش می‌رسد.

  • سونی اکسپریا ایکس زد پرمیوم

اکسپریا ایکس زد پرمیوم هم از جمله محصولاتی است که چه در بخش طراحی و چه در زمینه عملکرد، نمره قابل قبولی دریافت می‌کند. ترکیب آینه مانند ظاهر این محصول، مناسب کاربرانی که نگران به جا ماندن اثرانگشت روی بدنه هستند نخواهد بود اما می‌تواند نمای یک پرچمدار را پیش روی شما قراردهد. صفحه‌نمیاش 4K HDR از دیگر مشخصه‌های این محصول جذاب سونی است. اکسپریا ایکس زد پرمیوم با قیمتی حدود دو میلیون و ششصد و پنجاه هزارتومان در بازار به فروش می‌رسد. این محصول نیز به استاندارد IP68 مجهز شده است.

  • آیفون 7 اپل

اگرچه زمان زیادی تا رونمایی از آیفون جدید شرکت اپل باقی نمانده اما آیفون فعلی اپل یعنی آیفون 7 همچنان گوشی قدرتمندی به حساب می‌آید. این محصول در قالب بهره‌مندی از طراحی جذاب و سیستم‌عامل یکپارچه iOS با قیمتی از دو میلیون و پانصد هزارتومان تا سه میلیون و ششصد هزارتومان به فروش می‌رسد.

 آیفون 7 از استاندارد IP67 بهره می‌برد که مقاومت در برابر نفوذ گرد و غبار و همچنین مقاومت در برابر نفوذ آب تا عمق یک متری برای مدت 30 دقیقه را به همراه خواهد داشت.