انتشار لیست محبوب‌ ترین گوشیهای هوشمند بازار: برتری پرچمدارهای اپل بر سری گلکسی اس 8 سامسونگ

آمار جدید Strategy Analytics حکایت از‌ برتری پرچمدارهای اپل بر نمونه‌های تولیدی سامسونگ، از نظر میزان محبوبیت در میان کاربران دارد.در ادامه با ما همراه باشید.
 
اگرچه از نظر سهم بازار، پلتفرم IOS اپل در جایگاهی پایین‌تر از اندروید قرار می‌گیرد اما در بررسی تک به تک محصولات به‌نظر می‌رسد نتیجه متفاوتی را شاهد هستیم. موید این مطلب، گزارش Strategy Analytics است که در آن عنوان شده آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در حال حاضر محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند جهان هستند.
بر اساس ارقام و آمار این گزارش، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس موفق شده‌اند جایگاه اول و دوم بیشترین میزان عرضه گوشی‌های هوشمند به بازار را به خود اختصاص دهند. در سه ماهه دوم سال 2017 میلادی، آیفون 7 توانسته 16.9 درصد از سهم کلی عرضه گوشی‌های هوشمند به بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد. آیفون 7 پلاس نیز سهم 15.1 درصدی را از این بازار در اختیار دارد. در حال حاضر در رده‌های سوم و چهارم نیز گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با آمار 10.2 و 9 درصد قرار گرفته‌اند.درنظر داشته باشید که آمار عرضه، الزاما برابر با آمار فروش محصولات نیست اما در خصوص پرچمدارهای اپل و سامسونگ همواره اینگونه بوده که با فروش سریع محصولات در بازار روبرو بوده‌ایم