***گلکسی نوت 8 در مقابل آیفون 7 پلاس؛ نبرد سنگین وزن ها***در فاصله کمتر از یک هفته‌ای باقی‌‌مانده تا معرفی سری جدید اسمارت‌فون های ارتقا یافته امسال اپل به مقایسه آیفون 7 پلاس با رقیبی تازه‌نفس و قدرتمند به نام گلکسی نوت 8 خواهیم پرداخت تا ببینیم این اسمارت‌فون یک‌ ساله هنوز هم قادر به ماندن در رقابت با رقبای قدر هست یا خیر. در ادامه با دیجی بیست سی  همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

تا همین چند هفته پیش اگر اسمارت‌فونی بزرگ، قدرتمند و البته گران‌قیمت می‌خواستید در نهایت حتما به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی و نهایی‌تان، به گزینه‌ای جذاب به نام آیفون 7 پلاس می‌رسیدید. اما الآن شرایط فرق کرده است و رقیبی سرسخت به نام گلکسی نوت 8 پا به عرصه گذاشته است تا کار را برای دیگر رقبا دشوار کند.
سال گذشته گلکسی نوت 7 با انفجارهایش شرایط وخیمی را برای سامسونگ رقم زد و سامسونگ مجبور به جمع‌آوری تمام نوت 7 ها از بازار و مردم شد که ضرر‌های مالی فراوانی را نیز برای این شرکت به ارمغان آورد. پس از آن ما انتظار اسمارت‌فونی به مراتب بهتر و ایمن‌تر از نوت 7 را به عنوان پرچمدار جدید این سری در سال 2017 می‌کشیدیم که همین گونه هم شد و نوت 8 با ویژگی‌های عالی فراوانی معرفی شد.
اپل نیز به زودی 3 اسمار‌ت‌فون جدید خود با نام‌های احتمالی (البته تا الآن حداقل 10 نام مختلف برای آن‌ها مطرح شده!) آیفون 7 اس، آیفون 7 اس پلاس و آیفون 8 را معرفی خواهد کرد و عقلانی است در صورت نیاز برای خرید تا بعد از معرفی آن‌ها منتظر بمانید اما اگر همین الآن و در اسرع وقت نیاز به خرید یک اسمارت‌فون قدرتمند دارید باید آیفون 7 پلاس را به عنوان نماینده اپل در کنار سامسونگ گلکسی نوت 8 در نظر داشته باشید.
اما این سوال مطرح می‌شود که از بین این 2 باید کدام را انتخاب کنیم؟ در ادامه در دیجی بیست سی  این 2 فبلت را در بخش‌های مختلف با هم مقایسه خواهیم کرد تا به نتیجه‌ای نهایی درباره آن‌ها برسیم.