گلکسی نوت 8 در مقابل آیفون 7 پلاس; عملکرد

  • عملکرد: فوق العاده‌ ها

با توجه به قیمت و مشخصات این 2 دستگاه تعجبی ندارد که هنگام صحبت درباره عملکرد از بالاترین سطح در رده خود صحبت کنیم زیرا هر دو در این بخش به معنای واقعی کلمه هیولا به حساب می‌آیند! آیفون 7 پلاس دارای پردازنده اختصاصی A10 اپل است که وقتی با سه گیگابایت حافظه رم همراه می‌شود هیچ بازی و یا نرم‌افزاری وجود ندارد که این تلفن قادر به اجرای آن در بالاترین کیفیت ممکن نباشد. قابل به ذکر است که با توجه به سیستم‌عامل سبک iOS نمی‌توان به اپل برای استفاده از 3 گیگابایت رم خرده گرفت زیرا دستگاه در بهترین حالت از عملکرد خود قرار دارد.

در طرف دیگر گلکسی نوت 8 همراه با پردازنده اسنپ‌دراگون 835 تنها برای بازارهایی خاص و پردازنده ساخت خود سامسونگ یعنی اگزینوس 8895 برای دیگر بازارهای جهان عرضه شده است و حافظه رمی دو برابر 7 پلاس یعنی یعنی 6 گیگابایتی دارد که با توجه به سنگین‌تر بودن سیستم‌عامل اندروید نسبت به iOS استفاده از این مقدار کاملا عقلانی به نظر می‌رسد و همانند 7 پلاس این اسمارت‌فون نیز هر اپلیکیشنی را با بالاترین کیفیت ممکن اجرا می‌کند.

بنابراین هیچ‌یک از این دو دستگاه چیزی در این بخش کم ندارند و شما را نا امید نخواهند کرد و خواهید توانست برنامه و بازی‌های مورد علاقه خود را بدون ذره‌ای استرس و همراه با بهترین عملکرد اجرا کنید.

  • برنده این بخش: هر دو دستگاه