هواوی به دنبال تولید یک گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر

ریچارد یو مدیرعامل هواوی از تمرکز این شرکت روی توسعه یک گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر خبر داده است.
 
آن‌طور که از شواهد امر پیداست، شرکت‌های فعال در بازار گوشی‌های هوشمند به دنبال توسعه نسل جدیدی از محصولات با قابلیت‌های انعطاف پذیر هستند. پس از انتشار خبرهایی در خصوص تمرکز سامسونگ و ZTE روی توسعه گوشی‌های هوشمند انعطاف پذیر، حالا به نظر می‌رسد هواوی نیز قصد دارد در سال 2018 میلادی گوشی هوشمند انعطاف پذیری را روانه بازار کند.

در همین راستا، ریچارد یو مدیرعامل هواوی در گفتگو با وب‌سایت CNET‌ تایید کرده این شرکت در حال تمرکز روی توسعه چنین محصولی است. هواوی اعلام کرده تمرکز متخصصان این شرکت، در حال حاضر روی بهبود طراحی مکانیکی است تا گوشی از انعطاف‌پذیری بیشتر به ویژه در بخش صفحه‌نمایش بهره‌مند شود. ریچارد یو اعلام کرده مدل در دست توسعه، مشابه با اکسون ام شرکت ZTE از دو صفحه‌نمایش بهره می‌برد.
با وجود این، هواوی قصد دارد در نهایت محصولی مجهز به یک صفحه نمایش واحد اما از نوع انعطاف پذیر را رونمایی کند. آن‌طور که از شواهد امر پیداست گوشی هوشمند انعطاف پذیر هواوی در سال 2018 میلادی پیش روی مشتاقان قرار خواهد گرفت.
هواوی در حال حاضر تمرکز خود را روی تبلیغ هرچه بیشتر برای پرچمدارهای تازه معرفی شده خود یعنی میت 10 و میت 10 پرو گذاشته است