قسمت اول؛


می توان گفت هواوی در زمینه تولید موبایل های هوشمند از سال ۲۰۱۳ شروع به تلاش های جدی تر نمود. این دستگاه ها تحت برند Ascend ارایه می شدند و قرار بود به نوعی تولیدات هوشمند این شرکت با سیستم عامل اندروید باشند، چیزی شبیه به عبارت “گلکسی” در تولیدات سامسونگ. اگر کمی به عقب تر بازگردیم، یعنی سال ۲۰۱۱ یکی از اولین تولیدات اندرویدی هواوی را تحت برند Honor را شاهد خواهیم بود. همواره محصولات ویژه ای در این خانواده به تولید رسیده که معمولا شامل بازه ای بین دستگاه میان رده تا میان رده رو به بالا بوده اند. این بار هواوی تصمیم گرفته است تا در این خانواده تغییر طراحی مشخصی را ایجاد کند و محصولی دارای اکثر استاندارهای روز را در آن ارایه نماید. نتیجه این تلاش را می توان در آنر ۸ (Honor 8) مشاهده کرد و امشب می خواهیم این دستگاه را با هم درسایت digi2030.com بررسی کنیم، با ما همراه باشید.

آنر ۸ (Honor 8) از نظر طراحی تفاوت مشخصی با دیگر اعضای این خانواده دارد. نه تنها این تفاوت با دیگر اعضای خانواده آنر مشخص است بلکه با دیگر تولیدات هواوی نیز کنتراست مشخصی دارد. در حقیقت باید گفت آنر ۸ اولین محصول شیشه ای آلومینیومی هواوی است. برای اولین بار شاهد هستیم که این شرکت استفاده از شیشه را به استفاده از آلومینیوم یا پلاستیک برای فاب پشتی دستگاه ترجیح داده است و حقیقتش را بخواهید، این تلاش خیلی خوب هم از آب در آمده است.

علاوه بر طرای چشم نواز، می توان دوربین دوتایی را پشت آنر ۸ دید که خود فاکتور تعیین کننده ای در فروش این محصول به شمار می رود. در کنار مشخصات سخت افزاری مناسب که روز کاغذ می درخشند می توان گفت آنر ۸ تبدیل به یک گزینه بسیار وسوسه کننده برای رده قیمتی که در آن قرار می گیرد، شده است.

اجازه بدهید پیش از پرداختن به دیگر جنبه های محصول، نگاهی به لیست مشخصات سخت افزاری آنر ۸ داشته باشیم.