قیمت و زمان عرضه به بازار

دراین خصوص همین قدر می‌دانیم که سامسونگ خیال دارد تا دو گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را ۲۹ مارس ۲۰۱۷ (۱۰ فروردین ۱۳۹۶) به طور رسمی رونمایی کند ولی آیا کسی امکان خرید این گوشی‌ها را دارد؟ گزارش‌ها در این مورد می‌گویند که پیش فروش این گوشی‌ها در ۱۰ آوریل ۲۰۱۷ (۲۲ فروردین ۱۳۹۶) انجام می‌شود و انتشار جهانی آن ۲۱ آوریل ۲۰۱۷ (۲ اردیبهشت ۱۳۹۶) صورت می‌پذیرد. با این همه، همین سه روز پیش بود که گزارشی جدید ادعا کرد که زمان انتشار گوشی گلکسی اس ۸ به ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ (۹ اردیبهشت ۱۳۹۶) موکول شده است. بنابراین معلوم و مشخص نیست کدام یک از این تاریخ‌ها درست باشد.

قیمت گران گوشی گلکسی اس ۸ هم از طرف دیگر باعث بروز حرف و حدیث‌هایی شده است چون گفته شده که گوشی هوشمندگلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به ترتیب با قیمت‌های ۷۹۹ و ۸۹۹ یورو عرضه می‌شوند. بله! این قیمت‌ها خیلی بالا هستند و به احتمال زیاد استفاده از صفحه نمایش‌های از هر سو خمیده (لبه به لبه!؟) دلیل عمده و اصلی گرانی این گوشی به شمار می‌آید.

با این که هنوز یکی ـ دو هفته به برپایی رسمی آیین رونمایی گوشی گلکسی اس ۸ زمان باقی است اما شور و شوق و هیجان رؤیت این گوشی به اوج خود رسیده است. حالا که شما می‌دانید گوشی گلکسی اس ۸ با چه ویژگی و قابلیت‌هایی از راه می‌رسد برای ما بنویسید که بیشتر مشتاق به دیدن و کار کردن با کدام بخش از این گوشی هستید؟ آیا به نظر شما گوشی گلکسی اس ۸ آن قدر خوب از آب در خواهد آمد تا بتواند با دیگر گوشی‌های پرچمدار موجود در بازار رقابت کنئ؟